Niebanalne miejsca, intrygujące scenariusze…

Gry miejskie

Gry miejskie

Jest to sposób na poznanie miasta i integrację.

Proponujemy dwa warianty gry miejskiej: przeznaczony dla osób znających miasto oraz drugi dla osób, które dopiero chcą je poznać. Zabierzemy Twoich pracowników lub klientów w podróż po magicznych lokalizacjach, tych znanych i mniej znanych. Działamy na terenie całej kraju, jednak na co dzień pracujemy w Poznaniu, więc to miasto znamy jak własną kieszeń.

Dysponujemy gotowymi scenariuszami, ale jesteśmy otwarci na projektowanie dedykowanych gier na potrzeby okazji,
np. 10-lecia firmy.
Gry scenariuszowe

Gry scenariuszowe

Każdy kiedyś chciał choć na chwilę wcielić się w kogoś innego albo przeżyć przygodę. Możemy takie marzenie wcielić w życie. Wystarczy wybrać odpowiedni scenariusz a resztą to już się my zajmiemy. 

Nie masz miejsca, szukasz hotelu? – napisz lub  zadzwoń my będziemy wiedzieli gdzie i kogo zaproponować, aby impreza była udana.
Spotkania Świąteczne

Spotkania Świąteczne

Organizacja wigilii firmowej to idealna okazja do podziękowania pracownikom i kontrahentom za wspólnie przepracowany rok i wspólnie osiągnięte sukcesy. Okres świąteczny sprzyja budowaniu i pielęgnowaniu relacji w firmie i poza nią. To wyjątkowy okres, podczas którego pracownicy mają szansę spędzić ze sobą czas na neutralnym gruncie z dala od ścigających ich terminów.

Organizowane przez nas eventy świąteczne zawsze są wyjątkowe i pozostają we wspomnieniach uczestników na długi czas.
Eko warsztaty i eventy

Eko warsztaty i eventy

To interaktywna forma zabawy, która wnosi coś więcej. To bardziej świadome świeże spojrzenie w trosce o otaczające nas środowisko. Poprzez zabawę, konkursy, zajęcia warsztatowe uświadamiamy naszych klientów o wpływie życia codziennego na środowisko i nas samych. 

Organizujemy niezapomniane warsztaty na eventach biznesowych i korporacyjnych,  akcjach marketingowych i promocyjnych, w trakcie konferencji i zjazdów, rodzinnych pikników plenerowych. Nasze warsztaty kierujemy zarówno do dorosłych, jak i dla dzieci.

⎯⎯⎯ ⎯⎯⎯

Zapraszamy do kontaktu.

Mrucon Group

ul. Krótka 8
Luboń 62-030

tel.: (+48) 665 560 160
kontakt@mrucon-group.com

NIP: 7822574676
REGON: 302822560